درباره ما

  

دید و رویای مروارید ایران

 شفا، رهایی، بازسازی و تبدیل زندگی افراد شکسته.(اشعیا 61: 1-2)

روح‌ خداوند یهوه‌ بر من‌ است‌ زیرا خداوند مرا مسح‌ كرده‌ است‌ تا مسكینان‌ را بشارت‌ دهم‌ و مرا فرستاده‌ تا شكسته‌ دلان‌ را التیام‌ بخشم‌ و اسیران‌ را به‌ رستگاری‌ و محبوسان‌ را به‌ آزادی‌ ندا كنم‌، و تا از سال‌ پسندیده‌ خداوند و از یوم‌ انتقام‌ خدای‌ ما ندا نمایم‌ و جمیع‌ ماتمیان‌ را تسلّی‌ بخشم‌.
  • تربیت نسل تازه ای از “راحاب” ها که بعنوان رهبران “مروارید ایران” را به پیش ببرند و زندگیهای فنا شده را بازسازی نمایند. (اشعیا 4:61)

 

  ماموریت ما

 ماموریت ما در مروارید ایران شامل موارد زیر می شود:

  •   بازداری
  •  تعلیم
  •  تایید و تشویق
  •  بازسازی
  •  حمایت در جنبه های مختلف زندگی

 

 طرح ما

 ما اکنون بر روی سه فعالیت متمرکز هستیم:

  •   تلویزیون – “مروارید” تعداد زیادی برنامه های تلویزیونی تولید نموده که از شبکه ماهواره ای تحت عنوان “سنگ اول را که می زند” پخش شده اند و هم اکنون از طریق وب سایت سما (www.sama.tv) و همچنین دیگر شبکه های اینترنتی در دسترس قرار دارند. همچنین برنامه های ضبط شده زیادی نیز در آرشیو ما موجود است و سری جدید برنامه ها بزودی  آماده پخش می باشند.
  •   اینترنت – این وب سایت  اطلاعات عملی و  لازم را در این زمینه دارد.
  •   کتابها و منابع – منابع منتشر شده بصورت جزوه یا کتاب.

 

 همه طرحهای ما برای بازداری و آموزش از طریق نشان دادن محبت بدون شرط خداوند برای آسیب دیدگان اجتماعی و حمایت از آنها برای تامین زندگی و راهنمایی برای بازسازی ایشان است.

 ما همچنین برنامه های مشاوره برای کسانی که اقدام به برقراری ارتباط از طریق ایمیل یا تلفن می کنند داریم و علاوه بر این دوره های تعلیمی و مشاوره را به افراد پیشنهاد می دهیم تا پروسه تعلیم و بازسازی طی شود.

 پروسه بازسازی شامل بازسازی اعتماد به نفس، ایجاد احساس امید در کنار اسکان دادن و ایجاد فرصتهای شغلی می شود. ما برای آنانی که به ما نیاز داشته باشند تا بتوانند زندگیهای مطرود خود را ترک کرده و مانند مرواریدی در دستان خداوند باشند آماده گام برداشتن هستیم. (اشعیا 62: 3)

 

 ما با تماس با منابع صحیح می توانیم در حیطه ای که هستیم پیشرفت کنیم.

از بازداری تا بازسازی، رویای ما وسیعتر از امکاناتی است که در حال حاضر به مراجعه کنندگان می دهیم.

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید و یا قصد دارید در تقویت این خدمت به ما کمک کنید لطفا به صفحه همکاری با ما مراجعه کنید (همچنین می توانید با ما از طریق ایمیل info@pearlofpersia.org  تماس حاصل کنید.

 

 درمورد سازمان خدمات مسیحی بین المللی 222

 مروارید بخشی از سازمان بین المللی 222 است. (www.222ministries.org)

 هدف سازمان 222 برقراری پادشاهی خداوند در کشور ایران است.

  

ما آرزوی دیدن روزی را داریم که ملت بزرگ ایران، تبدیل شده و به شباهت مسیح درآید و در همه زمینه های اجتماعی، از سیاست گرفته تا تجارت و روابط افراد و خانواده ها و در همه ابعاد جامعه این تاثیر را ببینیم.

  

آرزوی قلبی ما این است که تبدیل ملت ایران برکت و تاثیر خود را در کشورهای همسایه و خاورمیانه آشکار سازد.


.... ارزش او از جواهرات هم بیشتر است