آیا میدانستید؟

  • کتاب مقدس از بالاترین میزان فروش کتاب در دنیا برخوردار است؟ (Squidoo)
  • در هر دقیقه حدود ۱۱۳ کتاب مقدس فروخته می شود؟ (saintmatthewschurches.com, 2011)
  • کتاب مقدس اولین کتابی بود که در سال ۱۴۵۶ میلادی بوسیله ماشین چاپ منتشر گردید؟ (Luxist, 2008; Wikipedia)
  • در کتاب مقدس کورش کبیر "پادشاه پارس" (سال سلطنت ۵۳۰ تا ۵۵۰ پیش از میلاد مسیح) تنها پادشاهی است که همراه با عیسی بعنوان مسیح (منتخب خداوند) نامیده شده است؟ (کتاب اشعیا باب ۴۴ آیات ۱ تا ۳)
  • از پارت ها، مادها و ایلامی ها که از اقوام سرزمین ایران بودند در اعمال رسولان باب ۲ آیه ۹ نام برده شده و اصولا از ایران در کتاب مقدس، البته نه به عنوان "ایران" بلکه به عنوان "ایلام، مادها و پارسیان" بسیار یاد شده است؟ (Bible nation, 2009)
  • همانند کورش کبیر، در کتاب مقدس از افراد مهمی از ایران مانند: ملکه استر، دانیال نبی، حبقوق و داریوش کبیر نام برده شده که آرامگاههای همه ایشان در ایران است. (Transcription Global, 2012)
  • هر ماه در ایران ۵۰۰ مسلمان مسیحی می شوند که ۷۰ در صد آنها زیر۳۰ سال هستند. (Prayer Foundation)
  • کشور ایران امروز سرزمینی با درهای بسته اما قلبهای باز است. دهها هزار ایرانی، مسیحی می شوند که شناسایی شده و حکومت متوجه آنها می گردد و از آینده روشنی برخوردار نخواهند بود. معروف است که "ایرانی ها وقتی خداوند عیسی مسیح را می شناسند کاملا عوض می شوند و در مورد مسیح بشارت می دهند و افراد خانواده نیز از زن و مرد، همگی مسیحی می شوند". (نقل قول از سام یقنظر در لوزان ۲۰۱۰)

چند سطر تا امید…

روزهایی در زندگی همه ما وجود دارد که تصمیم گیری در آن مشکل است، روزهایی که برای پیدا کردن راه درست سردرگم هستیم. روزهایی که بدنبال یک ندای هدایتگر می گردیم…

ادامه مطلب چند سطر تا امید…

چند سطر تا امید…

روزهایی در زندگی همه ما وجود دارد که تصمیم گیری در آن مشکل است، روزهایی که برای پیدا کردن راه درست سردرگم هستیم. روزهایی که بدنبال یک ندای هدایتگر می گردیم…

پاره ای وقتها چقدر نیاز به شنیدن تشویق و تایید داریم و در شرایطی که هیچ کس ما را درک نمیکند، کلام خدا همواره برای ما پاسخ است.

این بخش پیامهایی بر مبنای کلام خدا برای تسلی، تشویق و بنای شما دارد.

روز جمعه صلیب عیسی مسیح

18 آوریل 2014

طبق  قوانین امپراطوری روم قدیم محکومین به اعدام باید صلیب  خود را از محل محاکمه  تا  به محل  مصلوب شدنشان بر دوش میکشیدند . در روز جمعه عیسی مسیح در حینی که صلیب  خود را بردوش  کشیده  بطرف  تپه جلجتا  … (ادامه…)

گل سال فوتسال‎

14 آوریل 2014

اعضای  محترم تـیم ملکوت خـــدا  با ســلام  استراتژی و برنامه ریزی و روش و تکنیک در خدمت کردن به اندازه مسح و دعوت وعطیه خدمت مهم و نقــش آفــرین میباشــد.  مــوســی نه تنها ده فرمان را از خدا گرفت بلکه … (ادامه…)

روشهایی برای شکستن یاَس و ناامیدی

14 مارس 2014

بسیاری از ما گاه در شرایطی قرار می گیریم که ناامیدی و یاَس، بسیاری از جنبه های زندگی ما را دربر می گیرد. این ناامیدی ممکن است در اثر شرایط سخت کار، مشکل ازدواج، مشکلات اعضای خانواده و بحرانهای روحی … (ادامه…)

رابطه ام با خداوند کمرنگ شده است، چه کنم؟

14 مارس 2014

در اوایل ایمان به عیسی مسیح “دوران طلایی” برای هر ایمانداری آغاز می شود که بسیاری آن را “ماه عسل با خداوند” می نامند، اما بعد از گذشت سالها در سطوح مختلف ایمانی و رشد قرار می گیریم… شاید برای … (ادامه…)

چگونه با تمامی دل خود بر خداوند اعتماد کنیم؟

13 مارس 2014

اعتماد به خداوند در هر مکان و تحت هر شرایطی آرامش بخش و سرشار از احساس شادی است. چه در روزهای روشن زندگی و چه در ایّام تیره و ملال آور، چه در داشتن و چه در نداشتن… در موقعیت … (ادامه…)

برخورد با احساس ترس واضطراب

11 مارس 2014

موقعیتهای زیادی در زندگی پیش می آید که موجب ترس ما می شود. ترس از آینده و نتایج آن، ترس از دست دادن عزیزان/ شغل/ دارایی، ترس از اشتباه کردن… و هر چقدر احساس ناامنی بیشتری کنیم، در اثر ترس … (ادامه…)

از دست دادن همسر

11 مارس 2014

همه ما برای آینده و زندگیمان نقشه ها و آرزوهایی داریم، اما بعضی از این آرزوها هرگز به حقیقت نمی پیوندند و ما در موقعیتی قرار می گیریم که می گوئیم: “این آن زندگی نیست که آرزو داشتم”… یکی از … (ادامه…)

صفحه 1 از 3123
.... ارزش او از جواهرات هم بیشتر است