شرایط استفاده از وب سایت

 

رفع مسئولیت

به وب سایت “مروارید ایران” خوش آمدید. استفاده از این وب سایت به این معنا است که شما شرایط  استفاده از این وب سایت را پذیرفته اید ( تنظیمات خصوصی ) که بهمراه حفاظت از اطلاعات در واقع تعیین کننده رابطه ما با شما می باشد.

مطالب این وب سایت بهمین صورت که ارائه شده و تنها برای اطلاع  و استفاده کردن شما است و بدون دادن اطلاع قبلی ممکن است تغییراتی در آن صورت بگیرد. تلاش لازم برای صحت و دقت اطلاعات و داستانهای زندگی ارائه شده انجام گرفته است و به دشواری می توان به اشکالی در محتوای این وب سایت برخورد. با این همه استفاده از اطلاعات این وب سایت با مسئولیت شخص شما می باشد زیرا امکان دارد که باز هم اشتباهاتی وجود داشته باشد.

وب سایت مروارید ممکن است لینکهایی به وب سایت های دیگر ارائه کند و یا ممکن است وب سایت های دیگر به این وب سایت لینک دهند. ما هیچ کنترلی در مورد وب سایت های دیگر و لینکهایشان نداریم و واضح است که مسئولیتی در مقابل محتوای مطالب ارائه شده در آن وب سایت ها نیز نخواهیم داشت.

ما خشنود می شویم که کلیسا و گروه های شناخته شده مسیحی که بر روی شفا دادن، آزاد سازی، بازسازی و تغییر زندگی های آسیب دیده متمرکز هستند به وب سایت مروارید لینک بدهند و چنانچه از مطالب وبسایت ما می خواهند استفاده کنند خوش آمد می گوییم، درصورتیکه قبلا کتبا درخواست خود را به ما ارسال نموده باشند.

بدیهی است که مطالب درج شده که همراه با امضای نویسنده است بیانگر اعتقاد نویسنده آن مطلب است و الزاما اعتقادات وب سایت مروارید ایران نیست.

امتیاز این وب سایت و محتوای آن به “مروارید ایران” تعلق دارد، البته منظور از محتوا تنها طراحی و شکل ظاهری و طرح های گرافیکی وب سایت نمی باشد.

وب سایت مروارید نیازمند دعاهای مستمر و حمایت شما جهت ارائه کمک های عملی برای افراد نیازمند است. تقاضای ما از شما این است که در صورت استفاده از مطالب این وب سایت در جایی دیگر در جهت آگاهی نام “مروارید ایران” بعنوان منبع ذکر شود و محتوای مطالب تغییر پیدا نکند. ما نمی خواهیم که مطالب این وب سایت برای استفاده در مواردی غیر از آنچه که چهارچوب ماست، مثلا برای اهداف سیاسی استفاده شود.

شرایط استفاده از وب سایت مروارید ایران مطابق قوانین کشور هلند نوشته شده است و استفاده غیر قانونی از این وب سایت می تواند پیگرد قانونی دربر داشته باشد.

.... ارزش او از جواهرات هم بیشتر است