آیا میدانستید؟

  • سن متوسط فحشا در ایران به 11 سال کاهش یافته است. (دویچه وله فارسی - 1386)
  • به گزارش کارشناس ارشد جامعه شناسی ایران 11% از فاحشه های تهراني با اجازه شوهرشان تن فروشی می کنند. (ایرانیان انگلستان- 1387)
  • اشتغال ٨٤٠٠٠ زن و دختر به فحشا و وجود ۲۵۰۰۰ دختر نوجوان فراری تنها در شهر تهران فضایی مناسب برای برده داران مدرن بوجود آورده است. (کمیته بین المللی نجات ایرانیان - 1389)
  • ماهانه ۴۵ دختر ۱۶ تا ۲۵ ساله ایرانی در کراچی توسط افراد ثروتمند خریداری می‌شوند. (کمیته بین المللی نجات ایرانیان - 1389)
  • طبق اظهارات عالی ترین مقام قضایی استان تهران گزارشهایی مبنی بر فروش دختران بین ۸ تا ۱۰ سال در بازار بین المللی وجود دارد. (کمیته بین المللی نجات ایرانیان - 1389)
  • پدیده فروش دختران توسط خانواده یا شوهر در شهرهای مرزی: قربانیان که عقد موقت شده اند، تنها چند روز پس از ازدواج با تهدید و فریب و به اجبار به زاهدان و سپس به پاکستان و افغانستان منتقل شده و از موضوع قاچاق خود بی خبر بوده اند. (کمیته بین المللی نجات ایرانیان - 1389)
  • همه قربانیان قاچاق زنان صیغه بوده اند و عدم ثبت رسمی عقد آنها تبدیل به یکی ‏از معضلات اساسی شده است. ‏(کمیته بین المللی نجات ایرانیان - 1389)
  • اغلب ازدواجهای موقت در دفاتر ازدواج ثبت نمی شوند. (ایران پرس نیوز- 1390)

سکس و چهره بی نقاب فحشا

صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی در جامعه ما باب نیست و این بسته بودن جامعه باعث بروز عقده های جنسی در افراد شده است. مشکلات اقتصادی و مشکل ازدواج جوانان و ایجاد فاصله بین بلوغ طبیعی و بلوغ عرفی و شرعی علت بروز بسیاری از ناهنجاری های جنسی بوده و عدم ارائه تسهیلات کافی و تحمیل روشهای غیر متعارف با فرهنگ ایرانی مانند صیغه، هیچ دردی را جهت از بین بردن عقده های جنسی در جامعه ما درمان نکرده است. از سوی دیگر بالاترین درآمد بسیاری از پزشکان زنان از عمل ترمیم پرده بکارت دختران تامین می شود که ناشی از آموزه های غلط  و تضاد معیارها میان جامعه سنتی و مدرن می باشد.

ادامه مطلب سکس و چهره بی نقاب فحشا

سکس و چهره بی نقاب فحشا

صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی در جامعه ما باب نیست و این بسته بودن جامعه باعث بروز عقده های جنسی در افراد شده است. مشکلات اقتصادی و مشکل ازدواج جوانان و ایجاد فاصله بین بلوغ طبیعی و بلوغ عرفی و شرعی علت بروز بسیاری از ناهنجاری های جنسی بوده و عدم ارائه تسهیلات کافی و تحمیل روشهای غیر متعارف با فرهنگ ایرانی مانند صیغه، هیچ دردی را جهت از بین بردن عقده های جنسی در جامعه ما درمان نکرده است. از سوی دیگر بالاترین درآمد بسیاری از پزشکان زنان از عمل ترمیم پرده بکارت دختران تامین می شود که ناشی از آموزه های غلط و تضاد معیارها میان جامعه سنتی و مدرن می باشد.

اعتیاد جنسی راهی است که بسیاری از مردم برای تحمل فشارهای عصبی از آن استفاده می کنند در واقع شخص، کمبودها و خلاء روحی خود را با مشغولیت های جنسی پر می کند. این نوع اعتیادها در افراد متاهل باعث بی میلی جنسی و مشکل در برقراری ارتباط طبیعی با همسر می شود. در افراد مجرد نیز این نوع اعتیاد بیداد می کند. این اعتیاد نه تنها در مردان بلکه در زنان نیز روز به روز در حال افزایش است.

از طرفی اگرچه آمار صحیحی از میزان فحشا در ایران در دست نیست ولی آنچه که بطور غیر رسمی گزارش شده است مبنی بر پایین آمدن سن فحشا به سن ۱۰ سالگی در ایران است و آمار کلی فرار دختران ۲۰ برابر شده است. در ۴ ماه آخر سال ۱۳۸۸ به تنهایی ۶۰ هزار دختر نوجوان فراری توسط نیروی انتظامی دستگیر شده اند. این نوع نشانه های فاحشه گری متفاوت است با فواحشی که در خانه خود مشغول بکار هستند تا آنانی که در باندهای فساد فعالیت میکنند و با فاحشه های آژانسی به عنوان یک پدیده جدید یا آنانی که به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شوند و البته فواحش قانونی که به عنوان صیغه در صحن های امام زاده ها تن فروشی میکنند….

در کشور ما ایران فحشا و روابط غیر اخلاقی خارج از چهارچوب ازدواج، زوجهای متاهل را نیز مبتلا نموده و تیشه به ریشه بنیاد خانواده زده است. چنانکه در کنگره سلامت خانواده در سال ۱۳۸۳ عنوان شد، ۵۰ درصد از علل طلاقها در کشور ما بعلت مشکلات جنسی است.

بغیر از حاملگی ناخواسته و سقط جنین، یکی دیگر از نتایج روابط جنسی غیر اخلاقی و معضل فحشا، رشد بیماریهای مقاربتی است. به گفته مسئول کمیته اهداف توسعه هزاره سازمانهای غیر دولتی، رشد بیماریهای مقاربتی ۶ درصد اعلام شده است و در این میان ایدز به عنوان مطرح ترین بیماری مقاربتی در سطح دنیا، در ایران با رشد ۱۰۰% در ۵ سال گذشته از اهمیت بسزایی برخوردار است و متاسفانه آموزش و اطلاع رسانی در این زمینه در ایران به اندازه کافی نیست.

با توجه به نیاز جامعه مبنی بر لزوم کسب آگاهیهای جنسی بر آن شدیم تا اطلاعات صحیحی را در مورد این مسأله بسیار حساس در اختیار شما قرار دهیم. زندگی این انسانهای غرق در تاریکی و رنج و درد با نقشه خداوند برای زندگی تک تک آنان فاصله بسیار دارد. در سال 2006 میلادی ما با آغاز برنامه های تلویزیونی خود تحت عنوان “سنگ اول را که می زند” نه تنها در شکستن فرهنگ شرم در جامعه فارسی زبان مسیحی پیشتاز بودیم بلکه با صحبت و آگاه سازی جامعه در مورد این معضل، نیاز و اهمیت رسیدگی به این قشر از جامعه را برای بینندگان باز کردیم. در کنار برنامه های تلویزیونی از طریق این وبسایت می خواهیم به ریشه یابی روانی علل فحشا، آموزش در زمینه برقراری روابط سالم با جنس مخالف و افزایش آگاهی نوجوانان بر اساس بار قلبی که هر یک از ما برای کشورمان ایران داریم بپردازیم. ما با اشک، روزه، دعا و رویاهای بزرگ برای این عزیزان و با سلاح راهنمایی، مشاوره و بلند کردن صدای این اقشار که چون جواهری گرانبها در دستان خداوند هستند بر ضد نیروهای ظلمت ایستاده ایم تا با کمک یکدیگر و با تعلیم آموزه های کلام خداوند آینده سالمتری را برای دختران و پسران ایران زمین رقم بزنیم.

آیا انجام سکس برایتان دردناک است؟

17 مارس 2014

آیا از انجام سکس با همسرتان درد می کشید؟ آیا به دکتر مراجعه کرده اید و از نداشتن عفونت مطمئن هستید؟ آیا تابحال واژه vaginismus بگوشتان خورده است؟   Vaginismus وجود اسپاسم در عضلات رحم است که بسیاری از زنان … (ادامه…)

چرا شوهرم از رابطه جنسی با من گریزان است؟

19 اكتبر 2012

حکایت در اکثر مواقع چنین است که خانمها از کثرت آمیزش شوهران جوان خود بستوه می آیند، ولی در مواردی عکس آن هم مشاهده شده است. شوهران جوانی که علیرغم توان جسمی و تازه بودن رابطه ازدواج، تمایلی به انجام … (ادامه…)

روابط جنسی خارج از چهار چوب ازدواج

22 ژوئن 2012

 امروزه بسیاری از افراد چه در سنین نوجوانی و جوانی و چه در سنین میانسالی، به روابط جنسی خارج از چهار چوب ازدواج روی آورده اند. در گزارش روزنامۀ (سان) در تاریخ ژانویه ۲۰۱۱، پسر سیزده سالۀ انگلیسی را می بینیم … (ادامه…)

کمک به همسری که دچار خیانت اعتیاد به پورنوگرافی شده است

19 ژوئن 2012

اگر شما متوجه شدید که همسرتان بنوعی معتاد به پورنوگرافی است در ابتدا بدانید که تنها نیستید و بسیاری از زنان در سراسر دنیا درگیر این مشکل هستند. طلاقهای اخیری که در ایران صورت گرفته است، آمار بالایی از وجود … (ادامه…)

سلامت روحی و احساسی در سکس

7 ژوئن 2012

همانطور که می دانیم سکس در رابطه زناشویی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما شاید تعجب کنیم اگر بدانیم آنچه که بیشتر از رابطه فیزیکی اهمیت دارد، سلامت رابطه از نظر روحی و احساسی می باشد و این موضوع است … (ادامه…)

چگونه می توان پاک زندگی کرد؟

7 ژوئن 2012

آیا می توان در حالیکه بسیاری در اطراف ما درگیر روابط جنسی خارج از چهارچوب ازدواج هستند، همچنان منتظر شخص برگزیده خداوند در زندگی بود؟  آیا میتوان در این روزها پاک زندگی کرد؟   امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان … (ادامه…)

صیغه یا زنای شرعی؟!

7 ژوئن 2012

آنچه که امروز به عنوان فحشای اسلامی (صیغه) در وب سایتهای فارسی دیده می شود  واقعأ تاسف آور است. انواع صیغه برای نیم ساعت، یکساعت….!  و از طرف دیگر با کمال تاسف می شنویم و می خوانیم که عده ای … (ادامه…)

صفحه 1 از 41234
.... ارزش او از جواهرات هم بیشتر است